Osmaniye Mahallesi Ümraniye Sokak Bakırköy Referans Blokları B Blok No: 4/O
542 315 30 61
LYSİNE ECH 100 TABLET

L- LYSİNE & ECHİNACEA ( EKİNEZYA ) & ALGSPİRULİNA (YOSUN TOZU)

Lizin Ech tablet kedi ve köpeklerde bağışıklık sisteminin desteklenmesi ve içeriğinde bulunan maddelerden bir veya birkaçının eksikliğine bağlı olarak şekillenen serbest radikal hasarının giderilmesini desteklemek için hazırlanmış özel bir formüldür.

Viral ve viral olmayan hastalıklara yakalanmış kedi ve köpeklerde bağışıklık sisteminin düşmesi  veya bağışıklık sisteminin desteklenmesi talebinde, kedilerde sık rastlanan herpes virüsünün etkilerini azalttığı ve bulaşma riskini düşürdüğü kanıtlanmıştır. Etkin ve hızlı bir şekilde bağışıklık sisteminin direncinin arttırılmasına yardımcı olur.

  • Lizin (lysine) : kritik protein­lerinin yapımında hayati bir önem taşır. Doku ona­nım ve antikorların, hormonların ve enzimlerin üretimi için gereklidir. Enerji üretimi için gerekli yağ asitlerini tam olarak kul­lanır. Kalsiyumun emilimine yardım eder. Osteoporozun önlenmesinde ve tedavisinde yardımcı olur. 
  • Ekinezya: Tanınmış doğal fayda sağlayan ve bilimsel çalışmalara konu olan besin maddesidir. Bakteriyel ve viral enfeksiyonları tedavi edici ve tedavi süresini azalttığı bilinmektedir. %100 doğal antioksidan özelliği ile bağışıklık sistemini destekler ve hastalıklara karşı direnci arttırır.
  • Spirulina: Tanınmış doğal fayda sağlayan ve bilimsel çalışmalara konu olan bir besin maddesidir. Doğal bileşeni olarak yüksek derecede protein, vitaminler Amino Acid ve enzimler içermektedir. 1981yılında ABD’in, Gıda ve İlaç Bakanlar Kurulu (FDA) Spirulina’yı “En iyi besin takviyesi” olarak tanımıştır. 

FOOD GRADE ( GIDA SINIFI ) : TARAFIMIZCA SAĞLANAN TÜM SAĞLIK ÜRÜNLERİMİZ KALİTE VE PERFORMANS AÇISINDAN EN ÜST SEVİYEDE OLUP ÖZELLİKLE FOOD GRADE ( GIDA SINIFI ) SAFLIĞI YÜKSEK MALZEMELERDEN YAPILMIŞTIR.

Kullanım Şekli ve Dozu:

Kediler:

1 tablet / günlük

Köpekler:

15 kg altı vücut ağırlığı 1 tablet / günlük

15-30 kg vücut ağırlığı 2 tablet / günlük

30 kg’dan fazla vücut ağırlığı 3 tablet / günlük