Osmaniye Mahallesi Ümraniye Sokak Bakırköy Referans Blokları B Blok No: 4/O
542 315 30 61
JOINTYPE TENDON 1KG

 JOINTYPE TENDON

Tip II Kolajen (Doğası Değiştirilmemiş) – Tip I, Tip III (Hidrolize Kolajen) – MSM – Boswellia – Bromelain – L Arjinin – Spirulina – Root Of Sophorae

Jointype Tendon Onarım Desteği

Tendon , bağ dokusu ve eklem işlevlerinin desteklenmesi ve genel vücut ağrılarının giderilmesini amaçlayan bitkisel ekstratlarla zenginleştirilmiş geniş kapsamlı bir formüldür.

Kolajen Tip I : Vücutta en fazla miktarda bulunan kolajen çeşididir. Vücudun parçalarını oluşturan eozinofilik liflerden oluşur. Organlar, bağlar, tendonlar ve ciltte bulunan tip I kolajen kemikleri destekler, cilde gerginlik ve elastikiyet verir, dokuları bir arada tutar ve yaraların iyileşmesini sağlar.

Kolajen Tip II : Eklem kıkırdaklarını oluşturan kolajenin %60’ı tip II  kolajenden meydana gelir. Bağ dokularındaki kıkırdak oluşumuna yardımcı olan tip II kolajen eklem sağlığını gözetir. Eklem ağrıları ve çeşitli artrit semptomları ile başa çıkmada faydalıdır.

Kolajen Tip III : Tip III  kolajen kalp ve kan damarları ile kan dokusunu oluşturmada, cilde esneklik ve sıkılık kazandırmada etkilidir. Kasların, organların ve arterlerin yapısını destekleyerek damarlara elastikiyet, kaslara güç verir.

  • Tendon ve bağ dokusunu destekler.
  • Kıkırdak dokunun sağlamlığını ve esnekliğini destekler.
  • Jointype Tendon, içeriğindeki Spirulina antienfumatuar ( iltihap azaltıcı) ve antioksidan etkisi vardır.
  • Jointype Tendon, içerğindeki doğanın en güçlü ağrı giderici bitkilerinden olan Boswellia Serrata ve Bromelain ‘in sinerjik etkisiyle formüle edilmiştir.
  •  Arjinin’in en büyük yararlarından biri, kan akışını ve sirkülasyonunu destekleyebilmesidir. Vücutta, kan damarlarının genişlemesine neden olan nitrik okside dönüştürülür.