Osmaniye Mahallesi Ümraniye Sokak Bakırköy Referans Blokları B Blok No: 4/O
542 315 30 61
IMMUNVET MULTIVITAMIN 100 TABLET

ImmünVet kedi ve köpeklerde bağışıklık sisteminin desteklenmesi ve içeriğinde bulunan maddelerden bir veya birkaçının eksikliğine bağlı olarak şekillenen serbest radikal hasarının giderilmesini desteklemek için hazırlanmış özel bir formüldür.

  • Kas yapımı, gelişimi ve onarım sürecini destekler
  • Performans arttırıcı özelliğe sahiptir.
  • Hücrelerin yenilenme sürecini hızlandırır.
  • Hastalıklardan korunmaya destek verir ve iyileşme sürecini hızlandırır.
  • Hamilelik öncesi ve sonrası kedi ve köpekler için Selenyum ve Beta Karoten desteği sağlar.
  • Milk thistle; Karaciğer koruyucu ve yenileyici özelliği ile karaciğer hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda güçlü bir antioksidandır.

DOĞAL BİLEŞENLER ;

MİLK THİSTLE, CURCUMİN, ARTİCHOKE ; Karaciğer ve safra sağlığını destekler. Doğada bilinen güçlü bir antioksidan kaynaklarıdır, ağrı kesici ve iltihap azaltıcı özellikleri görülür. Viral ve viral olmayan bir çok hastalıkta bağışıklığı destekleyerek hastalıklardan korunmada fayda sağlarlar.

COENZYME Q 10 ;

Hücre içerisinde enerji üretimi yapan enzimlerin daha etkili bir şekilde çalışmasını sağlayan hayati bir bileşiktir. Hücreleri oksidatif stresten koruyarak hücre yıkımlarını azaltır ve hücre sağlığını korur. Beyinde ve karaciğerde oluşabilecek hücre hasarlarının ve iltihabın azalmasına yardımcı olur. Pati dostlarımızda DNA hasarını önler, diş eti rahatsızlıklarına fayda sağlar. Beslenme eksikliğine fayda sağlar ,yaşlanmayı önleyerek kalp ve beyin sağlığını destekler.

AMİNO ACİDS ; Amino asitler proteinlerin yapıtaşlarıdır. Amino asitler protein yapımı, hormon ve sinir sistemi gibi yaşamsal süreçler için gereklidir. Bir çok çeşitlilik gösteren amino asitlerin tablet formumuzda bulunanları ; Lizin , ve Metiyonin

Lizin: Protein sentezi, hormon ve enzim üretiminde etkindir . Kalsiyum emiliminde rol alır. Bağışıklık fonksiyonu destekler , kolajen ve elastin üretiminde lizine ihtiyaç duyulur. Özellikle kedilerde herpes virüsüne karşı etkilidir. Üst solunum yolu hastalıklarında bağışıklığı destekler.

Metiyonin : Karaciğer ve kalp hastalıklarını önler. Yağ birikimini önler , yağların enerji olarak kullanılmasına yardımcı olur.

VİTAMİNLER ;

Vitamin A( Vitamin Palmitat ) : ” A vitamini ” diş, kemik, yumuşak doku, mukus zarları ve cilt yapılarının sağlıklı bir şekilde oluşturulmasına ve korunmasına yardımcı olur. . Aynı zamanda sağlıklı hamilelik ve hamilelik sonrası anne sütü ile emzirmede büyük rol oynar. Hamile kedi ve köpek dostalarımızda fetal büyüme ve doku bakımı ve kendi metabolizmalarını desteklemek için ekstra A vitaminine ihtiyaç duyarlar. Yavruların ilk aylarında büyüme ve gelişimini anne sütündeki A vitamini ile desteklenmesi çok önemlidir.

Vitamin E ( Alfa Tokoferol Asetat ) : ” E vitamini ” en aktif vitaminlerden bir tanesidir. Önemli bir antioksidan kaynağı olup A vitaminini koruma altına alarak işlevselliğine katkı sağlar. Yapıcı ve onarıcı olarak bir çok yerde görev alır. Sinir sistemini, kas yapısını , hormonel sistemi ,üreme organlarını ve cilt sağlığını da desteklemektedir .

Vitamin C ( Askorbik Asit ) : Hücrelere zarar verebilecek molekülleri nötralize eden antioksidan görevi olan C Vitamini bağışıklık sistemini güçlendirir .Yara iyileşmelerine ve kolajen oluşumuna yardımcı olur. Demir emilimini olumlu etkiler. Eksikliğinde ; Eklem ağrıları, yaraların geç iyileşmesi , diş eti hastalıkları, enfeksiyonlara karşı zayıflık gözükür.

Vitamin B12 (Siyanokobalamin): Yeni hücre üretimini destekler, metabolizmadaki enerji oluşumuna etki eder , sinir hücrelerini korur ve normal büyümelerini teşvik ederek kırmızı kan oluşumunda ve DNA oluşumunda fayda sağlar .Yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına fayda sağlar. bağışıklık sisteminin destekleyicisidir

Vitamin 6 ( Pridoksin HCL ) :Protein metabolizmasında yaklaşık altmış enzime koenzimdir. Buda onu yaşamsal açıdan önemli kılar. kalp hastalığı riskini azaltabilir. uyku, iştah ve ruh halinde anahtar rol oynayan serotonin oluşumuna katkı sağlar. Kırmızı kan hücrelerinin yapımında rol oynar. Bilişsel yetenekler ve bağışıklık fonksiyonuna etkisi vardır. Eksikliğinde uykusuzluk, gerginlik, depresyon, bazı kas hareketinde zorluk ve anemi görülebilir. Ayrıca çinko ve magnezyum gibi bir çok minarelin işlevlerine pozitif etki eder.

L- Karnitin : Görevi hücrelerimizde enerji üretmektir. Yağ yakımını hızlandırma, enerji artışını , kas gelişimini ve kas yorgunluğunun giderilmesi özelliğine sahiptir.

Beta Karoten : Beta karoten A vitaminin bir diğer türü olan retinole dönüşüyor. A pro vitaminin antioksidan özelliği sayesinde serbest radikalleri yıkıma uğratarak bağışıklık sistemini güçlendirir . Hücre yenilenmesine katkı sağlamaktadır. Cilt ve deri sağlığında önemli bir rolü vardır.

ELEMENTLER VE İZELEMENTLER ; ( SELENYUM ) , (ÇİNKO), (BAKIR ) , ( MANGAN) , ( MAGNEZYUM )

Antioksidan kaynağı , Bağışıklık sistemi , kalp ve iskelet hasarının iyileşmesi, hücre üretimi, göz sağlığı, cilt sağlığı, yavrularda büyüme ve gelişim , bağ dokusu sağlığında , kemik ve iskelet gelişiminde , hücrelerde enerji üretiminde , beyin ve sinir sisteminde , Bir çok enzimin işlevselliğinde , tüm hücrelerde enerji üretiminde ve DNA sentezinde , kalsiyum ve potasyum dengesinde bulunarak yüksek oranda metabolizmada fayda sağlayan hayati kaynaklardır.

FOOD GRADE ( GIDA SINIFI ) : TARAFIMIZCA SAĞLANAN TÜM SAĞLIK ÜRÜNLERİMİZ KALİTE VE PERFORMANS EN ÜST SEVİYEDE OLUP ÖZELLİKLE FOOD GRADE ( GIDA SINIFI ) SAFLIĞI YÜKSEK MALZEMELERDEN YAPILMIŞTIR.

Kullanım Şekli ve Dozu:

Kediler:

1 tablet / günlük

Köpekler:

15 kg altı vücut ağırlığı 1 tablet / günlük

15-30 kg vücut ağırlığı 2 tablet / günlük

30 kg’dan fazla vücut ağırlığı 3 tablet / günlük