Osmaniye Mahallesi Ümraniye Sokak Bakırköy Referans Blokları B Blok No: 4/O
542 315 30 61
JOINTYPE H.A 60 TABLET

Köpeklerde eklem sağlığının desteklenmesi ve içeriğinde bulunan maddelerden bir ve ya bir kaçının eksikliğine bağlı olarak şekillenen eklem sorunlarının giderilmesini desteklemek için hazırlanmış özel bir formüldür.

Eklem sorunların giderilmesi , eklem ve kıkırdak oluşumunun desteklenmesi , hareket kabiliyetinin arttırılması , ağrıların ve şişkinliklerin giderilmesini desteklemektedir. İçeriğindeki zengin içerikli bileşkelerinin faydaları aşağıda açıklanmıştır.

Glucosamine& Chondroitin ; Glucosamine köpek dostlarımızda eklem ve kıkırdak oluşumunu yüksek ölçüde sağlayarak , Chondroitin ile oluşan eklem ve kıkırdak dokusunu koruma altına alır. Bu esnada tahribe uğramış eklem ve kıkırdak bağ dokusunun yıkımının azaltılmasını destekler.

 Hyaluronic Acid ; Eklem ve kıkırdak içerisindeki sıvı akışına fayda sağlayarak eklem ve kıkırdak dokusunun rahatlamasına yardımcı olur.

Kolejen ;  Eklem ve kıkırdak bağ dokusu etrafında koruma kalkanı sağlayarak dokunun üzerindeki baskıyı azaltıp  hareket kabiliyetinin artmasına önemli ölçüde yardımcı olur.

 Metilsülfanilmetan ( MSM ); Köpeklerde yangı sorunlarının giderilmesine , tendon ağrılarına , eklem ve kıkırdak üzerindeki ağrıların azaltılarak dokunun rahatlamasına yardımcı olur.

Omega 3 fish Oil; Eklem ve kıkırdak sağlığının yanı sıra köpek dostlarımızda deri ve tüy sağlığı, kalp damar rahatsızlıkları, böbrek rahatsızlıkları, beyin ve görme fonksiyonlarına , kalsiyum üretimine ve bağışıklık sistemine fayda sağladığı bilinen önemli bir vitamin kaynağıdır.Aynı zaman da eklemlerde ağrı şişlik ve yorgunluk gibi şikayetleri önemli ölçüde azaltır.

Doğal bileşeni Curcumin ( zerdecal )& Boswellia önemli derecede antienflumatuar (iltihap azaltıcı) ve antioksidan etkisi olmasıdır. İltihaba bağlı kıkırdak kayıplarını önler. Viral ve viral olmayan bir çok hastalığa fayda sağladıkları bilinmektedir.

Jointype eklem ve kıkırdak sağlığı tabletimiz ; Eklem ve kıkırdak desteği ihtiyacı olan köpeklerde, kalça displazisi yaşayan köpeklerde, yaş alan köpeklerde doku dejenerasyonunda , sportif efor sarf eden köpeklerde güçlü eklem ve kıkırdak sağlığı için kullanımı tavsiye edilmektedir. 

FOOD GRADE ( GIDA SINIFI ) : TARAFIMIZCA SAĞLANAN TÜM SAĞLIK ÜRÜNLERİMİZ KALİTE VE PERFORMANS AÇISINDAN EN ÜST SEVİYEDE OLUP ÖZELLİKLE FOOD GRADE ( GIDA SINIFI ) SAFLIĞI YÜKSEK MALZEMELERDEN YAPILMIŞTIR.

Kullanım Önerisi:

15 kg altı vücut ağırlığı 1 tablet / günlük

15-30 kg vücut ağırlığı 2 tablet / günlük

30 kg fazla vücut ağırlığı 3 tablet / günlük

GERÇEK FAYDA İÇİN DOĞRU VE DÜZENLİ KULLANIM…